Našim klientom plníme zväčša všetky požiadavky aké majú, preto je spokojnosť na ich strane. Ak je spokojný náš klient, sme spokojní aj my. Koľko ľudí toľko chutí, ako sa vraví, preto každá dekorácia je iná, lebo je podľa predstavy niekoho iného. Tu je len zopár ukážok toho, čo sme pre vás robili.

 

Zlatá svadba

Ako sa vraví v jednoduchosti je krása. Táto svadba bola na pohľad jednoduchá ale elegantná. Na stoličkách boli biele návleky doplnené zlatou saténovou stužkou. Cez stred stola bol prestretý zlatý satén, na ktorom boli zlaté hand made vázy a v nich živé kvety: klinčeky, ktoré sú symbolom nadšenia, oddanej lásky a radosti.

 

Narodeninová oslava

Pri dnešnej oslave sme skombinovali podľa priania oslávenkyne modrú a žltú farbu. Modrá sa vyznačuje eleganciou a žltá nám  rozjasní priestor a dodá sviežosť, pestrosť.  Modré námornícke obrúsky z netkanej textílie doplnené na stole s bielym mušelínom. Z váz sa ukazujú žlté ruže, ktoré dodali celému „slávnostnému stolu“, tabuli, sviežosť. Každá ruža podľa svojej farby symbolizuje niečo iné.  V našom prípade žltá ruža je znakom pohody, ospravedlnenia sa priateľom a spôsob ako si pripiť na pohodu a šťastie. Žltá ruža je znázornením optimizmu, radosti, sily a múdrosti.

 

Po svadobné stretnutie

Táto veľmi príjemná malá „oslava“ svadby, kde nevesta od začiatku vedela, presne čo chce a to bolo brečtan a ruže. My sme to doplnili nezvyčajnými vázami, ktoré boli vyrobené nami handmade . Brečtan je symbolom vernosti a priateľstva. Je to kvet, ktorý symbolizuje ženskosť Červená ruža je najznámejšia a svojou farbou symbolizuje romantickú lásku a vášnivú príťažlivosť. Biela ruža sa používa pri príležitostiach preukazovania rešpektu, nádeji do budúcna.

 

Rôzne akcie v kocke

V tejto kapitole sú rôzne akcie, ktoré sme organizovali a taktiež pripravovali dekoráciu.